O mnie

DSC_0502Cześć! Ponieważ na każdym blogu jaki czytam jest strona „About Me„, nie pasuje mi nic nie napisać. Choć jak większość ludzi nie lubię pisać o sobie, spróbuje coś naskrobać…

Jestem studentem absolwentem informatyki na Politechnice Łódzkiej, w wolnym czasie, a praktycznie przez cały czas zajmuje się pogłębianiem wiedzy z zakresu technologii .NET. Od 2011 do 2013 roku prowadziłem Grupę .NET FTIMS, która zrzesza studentów chcących programować w platformie .NET. Aktualnie pracuję również w firmie Vistex Poland na stanowisku Software Developer.

W 2013 roku uzyskałem tytuł MCSD Windows Store Apps Using HTML5, niestety aktualna praca nie jest związana z aplikacjami na Windows 8. Mimo to staram się po godzinach realizować własne projekty, aby nie zapomnieć nabytej wiedzy.

Po co mi blog?

Na blogu zamierzam umieszczać rozwiązanie problemów, na które się napotykam w trakcie nauki nowej technologii lub podczas tworzenia projektów w .NET. Także powinniście spodziewać się raczej technicznych wpisów. Staram się pisać regularnie, natomiast nie zawsze mam czas, czy temat na napisanie jakiegoś artykułu. Mam nadzieję, że wraz ze wzrostem wiedzy, będę pisać coraz więcej wpisów.

Kontakt

emilpytka(at)gmail.com
facebook | google+ | twitter | linkedin