Kategoria: Routery

 • Mercusys Halo H50G – pogromca martwych stref WiFi

  Mercusys Halo H50G – pogromca martwych stref WiFi

  Marka Mercusys wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy system mesh Halo H50G. System można zakupić w opcji z dwoma lub trzema jednostkami. Urządzenia świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje problem z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej – na przykład w dużym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym.

 • TP-Link Archer AX72 oraz Archer AX55 – nowe routery WiFi 6 z obsługą OneMesh

  TP-Link Archer AX72 oraz Archer AX55 – nowe routery WiFi 6 z obsługą OneMesh

  Archer AX720 i Archer AX55 to routery od TP-Link pracujące w najnowszym standardzie WiFi 6. Urządzenia szczególnie polecane są użytkownikom, którzy potrzebują stabilnych i szybkich połączeń dla wielu domowych urządzeń jednocześnie. Routery obsługują technologię OneMesh™, która inteligentnie łączy urządzenia z wzmacniaczem sieci bezprzewodowej oferującym najlepszą jakość połączenia.

 • TP-Link Archer C6 V3 – popularny router w nowej odsłonie

  TP-Link Archer C6 V3 – popularny router w nowej odsłonie

  W październiku TP-Link wprowadza do oferty nową, trzecią już wersję sprzętową popularnego routera Archer C6. Urządzenie bezproblemowo obsłuży wysokie prędkości sieci, pozwalając wykorzystać potencjał łącza, nie rujnując przy tym domowego budżetu

 • Mercusys MR30G – nowy router WiFi AC1200

  Mercusys MR30G – nowy router WiFi AC1200

  Budżetowa marka Mercusys wprowadza do sprzedaży wydajny router w bardzo atrakcyjnej cenie – Mercusys MR30G. Urządzenie szczególnie polecane jest użytkownikom, którzy potrzebują niezawodnego, szybkiego routera w cenie, która nie zrujnuje domowego budżetu.